Застосування безкаркасних ангарів

 Безкаркасний автопарк

Сьогодні конструкції арочного типу незамінні в сільськогосподарській та промисловій галузі. У них можна розміщувати авіатехніку і спецтехніку, зробити приватний автопарк, стоянку для вантажних машин.

Безкаркасні гаражі відрізняються водонепроникністю і вогнестійкістю. Завдяки цим параметрам безкаркасні автопарки користуються такою популярністю. Комерційна стоянка для машин і спецтехніки швидко окупиться завдяки високому значенню рентабельності. Без ангара не обійтися в важкодоступній місцевості, де слабкий грунт. Невелика товщина стін робить конструкцію вмісткою і компактною. Кількість виходів, вікон може бути змінено навіть після установки конструкції.

Авіаційні безкаркасні ангари

Безкаркасні авіаційні конструкції розміщують біля аеропортів, при аероклубах, військових аеродромах. Вони являють собою приміщення з великими полгінами, так як розмах крила літаків досягає до дев’яноста метрів. Тому дані ангари не передбачають всередині ніяких колон і опор. Ворота споруди дають повне розкриття і не заважають вильоту.

При потребі безкаркасні авіа-ангари утеплюються або в приміщенні використовуються інфрачервоне теплове обладнання. Обігріте приміщення дозволить швидко знятий обмерзання і знизити тривалість простоїв. Авіаційні ангари дозволяють не тільки розміщувати літаки, вертольоти та іншу спецтехніку, але й устаткування для ремонту і обслуговування. Такі конструкції вигідні у використанні, так як не займають багато місця і не вимагають великих фінансових вкладень.

Безкаркасні зерносховища

Одним з факторів надійності и довговічності конструкції є повне дотримання технології зведення Будівлі. Найчастіше застосовується одношарова система будівництва.

Ангар під склад на 1000 кв. может вмістити:

 kartofel           sonse2 пшеница
 30 000

центнерів
картоплі

12 000

центнерів
соняшнику

20 000

центнерів
зерна

Допустимі Норми 20-23 центнера на 1 кв. м. Складське приміщення може бути 15-25 м. в ширину, а по довжині різними. Стандартними вважаються розміри: ширина 18-22 м, висота – 8-9 м .. Такі масштаби витримують будь-які снігові навантаження і порив вітру.

Безкаркасні тваринницькі ферми

Швидкозмонтовані безкаркасні арочні ангари служать для розведення птахів и великої рогатої худоби. Зведення тваринницьких комплексів враховує всі вимоги даного напрямку и готові конструкції повністю підходять для таких цілей. Наприклад, ангар на 1000 кв. м. вміщує 500 голів свиней.

Зведення конструкцій арочного типу має на увазі використання двох фундаментів одночасно. Масивні ребра арочної будівлі підвищеної жорсткості,  беруть на себе будь-які навантаження ззовні і всередині ферми.

Переваги використання безкаркасних ангарів в сільськогосподарській Галузі
 • Повна Ввідсутність стоку. Відсутність протягів та конденсату. Це захистить зернові від гниття і зараження грибком, а захворювання худоби через інфекцій зведена до мінімуму.
 • Під час спорудження будівлі, комплектація технічного проекту может бути змінена. Можливо встановити додаткові виходи та вікна. Гнучкість в будівництві дозволяє розділити конструкцію на блоки, відсіки для зручного збереження зерна.
 • Можливо створити будь-яку систему обігріву та вентілювання, що забезпечує комфортні умови утримання тварин і збереження зернових.
 • Зручна геометрична конструкція створює надійний захист для тварин від нападу хижаків або збереження зерна від поїдання гризунами і птахами.
 • Використання Нових теплоізоляційніх матеріалів робить арочниі спорудження енергетично ефективними. Приміщення утримує тепло довгий период часу.
 • Мінімальна знос
Зерносховище

Зерносховища підлогового зберігання або підлогові зерносховища споруджуються з аркових безкаркасних ангарів.Наявність таких зерносховищ в господарствах дозволяє мінімізувати транспортні витрати, зберігати тільки свій урожай, без ризику заниження класу і сорности, до періоду підвищення вартості. Так само, можлива повна відмова від послуг елеваторів, що дозволить підвищити рентабельність. Вартість зерносховища порівнянна з різницею в ціні на урожай в період збору та в період пікових цін, в рамках одного сезону.

Відмінною рисою таких зерносховищ є:

 • Доступна ціна
 • Адаптивні розміри, в залежності від побажань замовника (ширина до 30 м., довжина будь-яка), при цьому є можливість виготовляти і монтувати їх з різною висотою
 • Відсутність дорогих фундаментів і можливість їх пристрою власними силами
 • Тривалий термін експлуатації і відсутність експлуатаційних витрат
 • Можливість добудови будь-яких видів підлог (бетонні або асфальтовані) і оснащення всіма інженерно-технічними мережами
Овочесховище

Безкаркасні арочні ангари прекрасно підходять для спорудження овочесховищ. Доступна ціна на ангари дозволяє в найкоротші терміни зводити овочесховища, з необхідною інженерною структурою. Овочесховища дозволяють зберігати врожай до перших ранніх овочів і продавати продукцію дорожче, особливо в період поставки імпортної продукції.
Теплоізоляція овочесховищ проводиться, як правило, пінополіуретаном (ППУ) різної товщини і щільності. ППУ дозволяє не тільки утеплити овочесховище, але і забезпечити необхідну герметизацію споруди.
Овочесховища розрізняються по виду: зберігання навалом і зберігання в контейнерах. Кожен з видів має переваги і недоліки. Якщо зберігання навалом на початковому етапі обходиться дешевше, то можливі втрати при контейнерному зберіганні на багато нижче. Вентиляційне та холодильне обладнання підбирається в залежності від виду, обсягу і термінів зберігання овочів. Устаткування для доопрацювання (чистка, калібрування, сортування, фасування) овочів підбирається в залежності від виду реалізації продукції.

Промислові

Промислові арочні ангари використовуються як виробничі, виробничо-складські, адміністративні споруди. Низька вартість арочних безкаркасних ангарів дозволяє мінімізувати витрати на будівництво промислового споруди і в найкоротші терміни отримати віддачу від інвестицій.
Для цих цілей використовуються утеплені арочні ангари, як правило з зовнішнім утепленням мінеральною ватою. Даний вид утеплення дозволяє забезпечити персоналу, який перебуває всередині споруди, необхідні санітарно-гігієнічні та протипожежні норми. Холодні (не утеплені) арочні безкаркасні ангари, використовуються як навіси, гаражі для техніки і неопалювані склади.
Можливість підведення і підключення всіх інженерних мереж дозволяє використовувати промислові ангари в будь-яке призначення. Вільне планування всередині ангара, шляхом влаштування перегородок (стін), дозволяє облаштувати все приміщення, необхідні для цільового використання даної споруди.

Торгові

Арочні безкаркасні ангари широко використовуються для зведення торгових споруд. До них можна віднести ринки, торгові точки і торгові комплекси. Використання великопролітні (30м) арочного бескаркасного покриття дозволить торговим точкам і лоткам на ринках уникнути погодних впливів, таких як сніг, дощ, вітер і сонце. Утеплені арочні ангари можуть використовуватися як торгові точки, так і торгові багатофункціональні комплекси. Вільне внутрішнє планування аркових ангарів дозволяє максимально використовувати площу споруди, влаштовуючи приміщення в кілька поверхів і будь-яких розмірів. Відвідувачі таких торгових комплексів будуть себе почувати комфортно. Холодні не утеплені ангари використовуються, як правило, в якості складів, гаражів і парковок.

Share Button