Прямокутні повітроводи

Прямокутні повітропроводи

Прямокутні повітроводи вибирають тільки тоді, коли для монтажу вентиляційних і кондиціонуючих систем дуже мало місця. Завдяки такій формі є можливість створити компактну витяжну систему. Прямокутні повітроводи підходять для кріплення під самою стелею. В декоративних цілях цю частину вентиляційної системи можна закрити навісною стелею.

Особливості прямокутних повітроводів

Повітророзподільні канали такого типу роблять вентиляційні системи дуже гучними. Щоб запобігти можливий дискомфорт в приміщенні, труби комплектують шумоізоляцією. Згідно з державним стандартом поперечний переріз прямокутних повітроводів починається від 10 див. Найбільші моделі можуть мати довжину 4 м і завширшки 3 м 20 см.
Вибір розміру прямокутного повітроводу залежить від того, де буде здійснено монтаж вентиляційних і кондиціонуючих систем. Наприклад, на підприємствах з агресивними середовищами встановлюють плоскі моделі середнього розміру (у них довжина більше ширини).

Де замовити прямокутні повітроводи?

Виготовлення вентиляційних систем і в тому числі прямокутних повітропроводів є основною сферою нашої діяльності. Додатково ми пропонуємо проектування та монтаж повітророзподільних каналів.

Виробництво вентиляції оснащене сучасним обладнанням, тому ми гарантуємо бездоганне виконання всіх елементів системи. Наша компанія пропонує лояльні умови співпраці і демократичні ціни.
Виробництво повітроводів з прямокутним перетином здійснюється у відповідності з державними стандартами. Наші фахівці проконсультують щодо відповідного розміру і матеріалу. Замовте прямокутні повітроводи і заощаджуйте місце в приміщенні!
Ціна за 1м2повітроводів з оцинкованої сталі товщиною 0,55 мм, прямокутного перетину буде коштувати-388 грн., товщиною 0,7 мм-413 грн.,товщиною в 1,0 мм-531 грн.

Share Button