Повітропроводи круглого перерізу

Круглі повітроводи

Для вентиляційних і кондиціонуючих систем найчастіше вибирають круглі повітроводи. Їх перевага полягає в більшій ефективності, оскільки при круглому перерізі повітря зустрічає на своєму шляху менше опору. При проектуванні вентиляційної системи цей факт дозволяє точніше розрахувати потужність.

Різноманітність круглих повітроводів

Монтаж вентиляційних і кондиціонуючих систем здійснюється з урахуванням діаметра круглого повітроводу в поперечному розрізі, оскільки він впливає на рух потоку. Згідно з державним стандартом припустиме виробництво повітроводів з діаметром від 10 см до 2-х м. Найбільші моделі використовують у хімічній, фармацевтичній, машинобудівній, харчовій промисловості.

Для побутових приміщень діаметр перетину вибирають як можна менше. Оптимальний розмір становить 25 см. Зауважимо, що вентиляційні системи з круглими повітроводами вимагає набагато більше місця для установки. Якщо потрібно економити простір, то слід віддати перевагу воздуховодом прямокутної форми.

Де замовити круглі повітроводи?

Наша компанія здійснює виробництво повітроводів з круглим перетином. Ми виготовимо для вас цей елемент вентиляційної системи з потрібним діаметром. Вся наша продукція має високу якість, що підтверджено сертифікатами.

Виготовлення вентиляційних систем здійснюється на сучасному обладнанні. Якщо ви сумніваєтеся, який з круглих повітроводів найкраще підійде для вашого закритого приміщення, то проконсультуйтеся з нашими співробітниками.

Наше виробництво вентиляції має строгий контроль якості, тому виключені будь-які дефекти обладнання. Замовте надійні круглі повітроводи системи вентиляції у нас!

Ціна за 1м2 повітроводів з оцинкованої сталі товщиною 0,55 мм, прямокутного перерізу буде коштувати-268 грн., товщиною 0,7 мм-339 грн.

Share Button