Димарі з нержавіючої сталі

Повітропроводи з нержавіючої сталі.

На димарі з нержавіючої сталі найбільший попит серед жорстких металевих повітроводів, так як вони мають ідеальні якості для використання у виробничих цехах. Переваги повітроводів з нержавіючої сталі: підвищена щільність і термостійкість. стійкість до всіх видів корозії. стійкість до впливу будь-яких агресивних сполук. Класифікація повітроводів з нержавіючої сталі. Класифікуються димарі з нержавіючої сталі за формою поперечного перерізу. За формою поперечного перерізу виділяють димарі круглі і прямокутні.
Використання повітроводів з нержавіючої сталі. Популярними є повітроводи прямокутного перерізу, так як вони простіше підбираються під потрібний розмір. Але не менш актуальними є повітроводи з круглим перерізом, адже вони мають різні сфери застосування. Прямокутні повітроводи з нержавіючої сталі використовують для виведення гарячого повітря з приміщення.
У той час як димарі з нержавіючої сталі з круглим перерізом використовують для видалення повітря в екстремальних умовах. Прямокутні повітроводи з нержавіючої сталі виготовляють тільки жорсткими, а круглі – жорсткими і напівжорсткими.

Share Button