Переваги безкаркасних ангарів у порівнянні з каркасними

На ринку будівництва споруд промислового , господарського і громадського призначення склалася серйозна конкуренція, де доводиться вибирати між конструкціями каркасними і бескаркасними. Спочатку безкаркасні ангари використовувалися для утримання авіаційної техніки. Але на сьогоднішній день арочні ангари набрали величезну популярність і в інших областях. Тому цей вид споруди зустрічається досить часто, так як має безліч переваг порівняно з каркасними конструкціями.

Які ж переваги безкаркасних ангарів?

1. Швидкість зведення.

Під час будівництва ангара немає потреби в численній групі робітників і великій кількості техніки. Арочний профіль фахівці роблять прямо на будмайданчику, використовуючи спеціальну машину, що згибає листи. Перевозити дане обладнання легко, тому роботу можна виконувати навіть у важкодоступних районах. Встановлення пересувної машини на будмайданчику прискорює темпи будівництва і зменшує витрати на нього. 12 будівельників здатні звести ангар площею до 1500 м2 лише за добу.
Для каркасних ангарів потрібно 10-15 днів тільки на те, щоб залитий бетон фундаменту набрав необхідну міцність.
А ,крім цього, ще потрібно установка і монтаж каркаса, обшивка його профнастилом, антикорозійна обробка і фарбування каркаса,водовідведення і багато іншого.
І все це – час, а час – гроші.

2. Ціна ангара.

При виготовленні безкаркасні ангари не вимагають додаткових кріпильних матеріалів. Тому вартість арочних ангарів у 2 рази нижча порівняно з каркасними конструкціями. Адже в їх ціну будуть включені логістика, металокаркас, зовнішнє огородження (профнастил), покрівля, фундамент, будівельно-монтажні роботи, зовнішній водовідведення, антикорозійна обробка і фарбування каркаса.
Якщо ви вирішите побудувати безкаркасний ангар, ви заощадите не тільки час, але і гроші.

3. Термін експлуатації.

Безкаркасний ангар зроблений із сталевих оцинкованих листів, ця споруда дуже надійне, пожежостійка і міцна. Саме тому термін експлуатації бескарканого ангара пристойний, приблизно 50 – 70 років.
У порівнянні каркасний ангар вимагає постійного обслуговування: налагодження открученных або зламаних саморізів, періодична антикорозійна обробка та фарбування самого каркаса, або просто заміна профнастилу, який погнуло вітром або снігом.
А для бескарканого ангара сніг і сейсмічна активність не має впливу.

4. Герметичність.

Всі шви ангара – герметичні, для цього вони оброблюються спеціальною машиною. А каркасних ангарів, які не протікали б,не існує.

5. Монолітність конструкції .

Весь купол безкаркасного ангару – це єдине ціле. Тому він герметичний і такий міцний.
У каркасної споруди кожен лист профнастилу – це окрема одиниця конструкції. Він з’єднаний саморізами з каркасом . Це значно впливає на міцність всієї каркасної конструкції.

6. Товщина металу.

При виготовленні безкаркасних ангарів ми використовуємо метал товщиною від 0,8 до 1,5 мм. Така товщина забезпечує необхідну міцність і жорсткість.
А товщина профнастилу каркасної споруди – всього 0,5 мм.

7.Легкий фундамент.

Під легку і самонесучу конструкцію безкаркасного ангара не потрібно глибокий фундамент. До того ж легкий фундамент – екомічний.
Для каркасного ангара за рахунок важкого каркаса потрібен міцний фундамент. Цей фундамент обійдеться набагато дорожче.

8. Місткість.

Простір безкаркасного ангара використовується на всі 100%, так як в ньому немає балок, перегородок і несучого каркаса. Чого не можна сказати про каркасні споруди, в яких все це присутнє і ускладнює використання у повній мірі площі ангара.

9. Місце виробництва ангара.

Виробництво безкаркасних ангарів відбувається безпосередньо на місці будівництва, тому необхідності в упаковці матеріалів немає, витрати на транспорт конструкції відсутні. Це також дає можливість встановлювати безкаркасні ангари на важкодоступній місцевості.
Каркасні ангари виготовляються у власному виробничому цеху. На місці тільки заливається точковий або стрічковий фундамент. Тому у вартість ангара будуть входити і витрати на логістику.

10. Відсутність ремонту і догляду.

Безкаркасні ангари із-за своєї герметичності, монолітності і пожежостійкості не вимагають ніякого ремонту або догляду, в той час як каркасний ангар вимагає постійного обслуговування: зіпсовані саморізи, антикорозійна обробка і фарбування самого каркаса, а також заміна профнастилу.

За рахунок своєї простоти й економічності будівництво безкаркасних ангарів отримало визнання у всьому світі. Досвід показав, що будівництво безкаркасних споруд ідеально підходить для торгових павільйонів,спортивних комплексів і майстерень.
У сільськогосподарській області безкаркасні ангари використовують як зерносховища для зберігання всіляких овочів, в якості свинарників і корівників. При бажанні безкаркасний ангар можна утепляти. За рахунок своїх переваг безкаркасні ангари вийшли на лідируючі позиції і користуються величезним попитом.

Share Button