Адаптер з оцинкованої сталі

Адаптер з оцинкованої сталі (вентиляція).
Адаптер – це елемент, який допомагає повітропроводу герметично і надійно під’єднуватися до вентилятора кондиціонера, канальному блоку кондиціонера або фанкойла, воздухорозділювальним пристроям. Застосовуються адаптери там, де немає місця для звичайного кріплення.Матеріал, з якого адаптери зазвичай виготовляються – це оцинкована сталь.В цеху проектуються типові адаптери. Але також є більш складні вироби,які вимагають підгонки.Їх роблять безпосередньо на об’єкті. Адаптери повинні бути жорсткими і герметичними.
Професійні бляхарі – це вчені, адже виготовлення адаптерів — це справжня наука.Тому що їх треба проектувати таким чином, щоб повітряному потоку нічого не заважало і не створювалися аеродинамічні шуми. Герметиком обробляються шви самого адаптера. Тепло – і шумоізоляція повинна бути в обов’язковому порядку у адаптерів на холодному каналі (від кондиціонера).
Після монтажу адаптера в обов’язковому порядку проклеюються теплоізоляцією і з’єднання і фланці.Адаптери для повітророзподільних пристроїв потрібні для зниження швидкості повітряного потоку, а також щоби усувати вихрові ефекти на виході з вентиляційної решітки.У самій вентиляційній системі виникають вихрові потоки, адаптер для кондиціонера також призначений для їх усунення.

Share Button