Безкаркасні ангари

angar-stroy Бескаркасные ангары ХарьковБезкаркасні ангари - це ангари арочного типу. Вони відносяться до быстровозводимым споруд. Безкаркасні ангари з легкістю можуть замінити Вам капітальні споруди як як промислового, так і господарського, або навіть цивільного, призначення. Арочні ангари універсальні, тому їх дуже вигідно використати як складське або виробниче приміщення, в ролі торгового комплексу і закритої спортивної споруди.
Звертаючись до історії виникнення такого виду споруд, як безкаркасні, можна сказати, що виробництво безкаркасних арочних ангарів і унікальна технологія безкаркасного будівництва виникли в США в середині минулого століття. Технологія довела свої переваги в швидкому зведенні якісних споруд на практиці без застосування стандартного будівельного устаткування. Завдяки цьому ця інновація стала популярною у всьому світі, у тому числі і в Україні.
Ця технологія унікальна, вона широко використовується, особливо у комерційному будівництві. Унікальність її в тому, що при будівництві арочних споруд не використовується каркасів-ферм, опор, балок та інших елементів, тому що сам профіль ангару вже несе. Одним словом, безкаркасні ангари, що швидко зводяться - це єдині самонесучі, виконані з першосортної оцинкованої сталі, конструкції з підвищеною надійністю. Безкаркасний ангар не потребує капітального дорогого фундаменту глибокого закладання, так як вся конструкція аркового ангару незначної ваги. Конструкція безкаркасного ангару має міцність і стійкість. Коли зводять арочний ангар, всі його конструкції з'єднують між собою так, що не залишається технічних отворів, щілин та зазорів. Все це є величезними перевагами безкаркасних ангарів, що швидко зводяться, і є причиною того, що такі споруди виходять на перший план, і поступово витісняють стандартні капітальні споруди і каркасні ангари. До того ж, витрати на будівництво арочних ангарів складає всього 40% від витрат на будівництво інших видів будівель.



Швидкомонтовані безкаркасні ангари використовуються у всіх галузях господарської діяльності людини, так як вони надійні, швидкі в будівництві та мають якісні характеристики.Арочні безкаркасні ангари використовуються у якості:
2. Торговые ангары Торговельних майданчиків (торгові центри, магазини, криті ринки, павільйони).
Производственное назначение Виробничих та промислових приміщень (заводи, цехи, склади тощо).
сельскохозяйственное назначение Сільськогосподарських будівель (зерно/овочесховища, корівники та свинарники, птахофабрики).
Гаражи Гаражів та автосервісних майстерень (криті стоянки, приватні гаражі, бокси, депо).
Под спец технику Ангарів для спецтехніки.
Для лодок Ангари для яхт, катерів та лодок.
Мансарда Прибудов, навісів, мансард.
спортивные крытые сооружения Спортивних критих споруд (льодові палаци, басейни, спортзали, аквапарки) тощо.
  • ВЛАШТУВАННЯ ОСНОВИ
    На початковому етапі проводиться підготовка майданчика під будівництво аркового ангару та закладання самого фундаменту. Безкаркасний ангар не потребує капітального дорогого фундаменту глибокого закладання, так як вся конструкція аркового ангару незначної ваги. Це дозволяє влаштовувати основу практично будь-якого виду в залежності від габаритів будови та особливостей ґрунту.
  • ВИГОТОВЛЕННЯ АРОК
    Здійснюється підготовка профілів, формування проходить безпосередньо на будівельному майданчику, на ньому заздалегідь встановлюється спеціальна техніка, яка є міні-заводом. Готові профілі (3-5 штук) з'єднують у секції та за допомогою підйомної техніки та траверсів збирають у єдину міцну конструкцію.
  • ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ ТОРЦІВ АРОЧНОГО АНГАРУ ТА ЇХ ВСТАНОВЛЕННЯ.
    У процесі виробництва торців передбачається влаштування воріт, дверей та скління.
  • ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП.
    На даному етапі здійснюється утеплення ангару, встановлення додаткових деталей, підведення освітлення та оформлення фундаменту. Для того, щоб надати аркам додаткову жорсткість і підвищити ступінь міцності всієї конструкції проводиться бетонування основи стіни вже готової споруди.
  • Швидкість зведення.
    На 12 будівельників здатні звести ангар площею до 1500 м2 лише за добу.
  • Ціна ангару.
    При виготовленні безкаркасних ангарів не потрібні кріпильні матеріали. Якщо ви вирішите побудувати безкаркасний ангар, ви заощадите не лише час, а й гроші.
  • Герметичність.
    Усі шви ангару герметичні, для цього їх обробляють спеціальною машиною.
  • Монолитність конструкції.
    Весь купол безкаркасного ангару – це єдине ціле. Тому він герметичний і такий міцний.
  • Товщина металу.
    У виготовленні безкаркасних ангарів ми використовуємо метал завтовшки від 0,8 до 1,5 мм.
  • Легкий фундамент.
    Під легку та самонесучу конструкцію безкаркасного ангару не потрібен глибокий фундамент.
  • Місткість.
    Простір безкаркасного ангару використовується на всі 100%, тому що в ньому немає балок, перегородок та каркаса, що несе.
  • Місце виробництва ангару.
    Виробництво безкаркасних ангарів відбувається безпосередньо на місці будівництва, тому потреби в упаковці матеріалів немає, витрати на транспорт конструкції відсутні. Це також дозволяє встановлювати безкаркасні ангари в будь-якій важкодоступній місцевості.
  • Відсутність ремонту та догляду.
    Безкаркасні ангари через свою герметичність, монолітність та пожежостійкість не вимагають жодного ремонту чи догляду.
  • Ширина – від 6 до 24 метрів.
  • Довжина - до 120м.
  • Висота у конику – до 12 метрів.
  • Високе снігове навантаження (до 250 кг/кв.м.)
  • Вищий ступінь вогнестійкості.
  • Сейсмічність не більше 9 балів.
  • Широкий діапазон температури експлуатації (від -50 до +60)

БУДІВНИЦТВО БЕЗКАРКАСНИХ АНГАРІВ - ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ НАШОГО ЧАСУ.

Існує одна відмінна риса, яка є головною у технології будівництва арочних ангарів – це відсутність каркасу.
Арка є оболонкою будівлі, легкою самонесучою металоконструкцією, яка не потребує опори, ферми та балок. Форма арки – півсфера. За допомогою спеціального профілегибочного верстата прямо на місці будівництва ангара виготовляються холодногнуті дугоподібні профілі. Після прокатки за допомогою машини для забортувальної профілі у формі арки методом закочення кромок з'єднуються між собою в секції. Завдяки цьому способу не потрібно використовувати кріпильні матреріали, такі як болти, шурупи і гайки. А також метод закочення крайок робить конструкцію вологонепроникною.
Пізніше на заздалегідь підготовлену основу встановлюються автокраном арочні секції та закочуються між собою.
Матеріал, з якого виготовляються безкаркасні арочні ангари, - оцинкована рулонна сталева стрічка товщиною 1.0 - 1.5 мм. Наша компанія "Ангар - строй" виготовляє як холодні, так і утеплені безкаркасні ангари.

Компанія "Ангар-буд" є лідером українського ринку у будівництві безкаркасних об'єктів. За 10 років роботи ми заслужили величезну довіру у наших клієнтів. Компанія досягла високого професійного рівня та успішно освоює цей новий напрямок у будівельній індустрії.
Дмитро Юрійович Ваш експертОтримати консультацію