Зерносховища

На сьогоднішній день в Харкові і Харківській області набули широкого поширення безкаркасні ангари. Вони надійні і міцні.

Однією зі сфер застосування арочних ангарів є сільське господарство. У Харкові популярним типом сільськогосподарських споруд є зерносховище. Ряд фахівців підтверджують, що найбільш економічно вигідні зерносховища – це саме безкаркасні.

Зерносховища нашої компанії отримали широке поширення по всій Україні, так як виробництво, будівництво та продаж надійних сховищ для зерна – одна зі сфер діяльності компанії “АНГАРСТРОЙ“.

Зерносховище – це місце зі спеціальним обладнанням, створене для зберігання зібраного зерна, яке тимчасово не надсилається далі на обробку. Якщо Ви маєте таке приміщення для зберігання зерна, Ви автоматично звільняєтесь від витрат на оплату можливого зберігання зібраного врожаю у інших осіб.

Відмінні риси зерносховищ по безкаркасній технології:
 • Повна герметичність конструкції,
 • Короткі терміни будівництва,
 • Низька вартість із-за відсутності каркаса, ферм, балок,
 • Надійність і безпека конструкції.

У безкаркасних зерносховищах відсутні несучі конструкції, завдяки цьому такі споруди легші і зручніші при монтажі. Це важлива сільськогосподарська будівля, яка має простий пристрій, досить велику площу, а також підтримує відповідні умови для різних зернових видів культур, які вирощують в Україні, в тому числі і в Харківській області.

Безкаркасне зерносховище оснащується системами вентиляції, обладнанням для контролю вологості і температури. Також в зведених зерносховищах може проводитися досушка зерна.

Одна з важливих характеристик бескаркасного зерносховища – це його ціна. Вона набагато менша за ціну інших споруд, так як арочне зерносховище просте у виготовленні. До того ж, так як бескаркасне зерносховище є легкою конструкцією, йому не потрібен фундамент. Це також скорочує витрати на його зведення. Транспортування конструкцій до місця експлуатації обійдеться дешевше через легкість конструкції.

Безкаркасний вид споруджуваного зерносховища – самий підходящий варіант для якісного зберігання та контролю за просушеним і очищеним зерном. До зберігання зерна, яке просушили і очистили, не пред’являються особливі види вимог. Немає необхідності встановлювати складні вентиляційні системи, в зерносховищі потрібно тільки відстежувати показники вологості, а також число комах в зерновому шарі.

Одним з факторів надійності і довговічності конструкції є повне дотримання технології зведення будівлі. Найчастіше застосовується одношарова система будівництва.

Ангар під зерносховище на 1000 кв. може вмістити:
 • 30 тис.центнерів картоплі,
 • 12 тис. центнерів соняшнику ,
 • 20 тис. центнерів зерна.

Допустимі норми зерносховища – 20-23 центнерів на 1 кв. м. Складське приміщення може бути 15-25 м. завширшки і з різною довжиною. Стандартними вважаються розміри: ширина 18-22 м, висота – 8-9 м. Такі масштаби витримують будь-які снігові навантаження і пориви вітру.

Основна перевага – це те, що такі зерносховища можуть витримувати значні внутрішні навантаження на стінки будівлі (можна вантажити до двох метрів зерна без додаткових зовнішніх опор). Це завдяки спеціально розробленій формі профілю. Ви купуєте не просто зерносховище, а надійне і стійке приміщення для свого зерна в якій би області України або району Харкова Ви не були.

Переваги зерносховищ бескаркасного типу:
 • ціна,
 • стійкість внутрішнім навантаженням,
 • адаптивні розміри, в залежності від побажань замовника (ширина до 30 м., довжина будь-яка), при цьому є можливість виготовляти і монтувати їх з різною висотою,
 • тривалий термін експлуатації і відсутність експлуатаційних витрат,
 • легкість конструкції і відсутність фундаменту.

Зерносховища будуються поетапно. Це залежить від складності споруди.

Існують такі види зерносховищ:
 • Підлогові сховище для зерна,
 • Закромні сховища,
 • Силосні сховища зерна.

Підлогові і закромні зерносховища – це типи ангарів, де вентиляція робиться за особливою системою. Ці зерносховища зберігають урожай зерна протягом усього періоду, на який Ви його залишили. Ціна закромних і підлогових зерносховищ відносно невисока в порівнянні з силосними, так як силосні мають складний проект і виробляються довше.

Ми пропонуємо Вам виробництво і будівництво бескарскасних зерносховищ, і продаємо їх на вигідних для Вас умовах. Ви отримаєте спеціалізовані зерносховища і ангари, які надовго збережуть Ваше зерно від впливу атмосферних явищ, гнильних грибків, грунтових вод, птахів і гризунів.

Безкаркасне зерносховище – це швидко, якісно і не дорого.

Ми даємо гарантію на наші зерносховища 2 роки, а термін експлуатації 30-50 років. Ми все робимо на своєму обладнанні і використовуємо найкращі матеріали. Компанія “АНГАРСТРОЙ” займається виробництвом і встановленням бескарскасних ангарів не перший рік, тому ми встигли накопити достатній досвід і знання, завдяки яким ми здійснюємо свою діяльність якісно і в терміни.

Share Button